Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zgadzam się z Anią. Chcemy do Paryża. Eurolot bankrutuje,zlikwiduje połączenie z Rzeszowa . Myślę że można w to miejsce wskoczyć. Do Paryża!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie - zdjęcie z 2012 r., o lotnisku nawet nikt nie myśli, a tu taki prima aprilisowy żart dziennikarzy - brawo żartownisie, a tylu się nabrało .... hahahaha
taaa tylko, że można kupić już bilety,a to żartem już nie jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to żart - TO IDIOTYCZNY! - MY Z UTĘSKNIENIEM CZEKAMY NA LOTY DO GLASGOW, rodzina z maleństwem mogłaby spokojnie latać... więc bez komentarza
to nie żart możesz kupować już bileciki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety kupione, wreszcie plecę z Lublina!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co teraz powiecie hejterzy ? !! !  Już lotnisko zamykaliście....  A to dopiero sie rozkręca.  Brawo dla Pana Żuka. ! Najlepszy prezydent na świecie.  Oby tak dalej... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Pana Żuka. ! Najlepszy prezydent na świecie.  Oby tak dalej... 
 Kolejne wybory samorządowe dopiero w 2018 roku (za ponad 3 lata), więc poczekaj jeszcze jakiś czas z tą kampanią wyborczą. Wtedy naszykujesz laurkę jak się patrzy. Na pewno przybędzie jeszcze parę galerii i marketów. Będzie czym się cieszyć. No i do CV Żuka będzie jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Kolejne wybory samorządowe dopiero w 2018 roku (za ponad 3 lata), więc poczekaj jeszcze jakiś czas z tą kampanią wyborczą. Wtedy naszykujesz laurkę jak się patrzy. Na pewno przybędzie jeszcze parę galerii i marketów. Będzie czym się cieszyć. No i do CV Żuka będzie jak znalazł.
  galerie i markety do Lublina wpuścił PiS a dokładnie Pruszkowski ................ ile można powtarzać i tłumaczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Kolejne wybory samorządowe dopiero w 2018 roku (za ponad 3 lata), więc poczekaj jeszcze jakiś czas z tą kampanią wyborczą. Wtedy naszykujesz laurkę jak się patrzy. Na pewno przybędzie jeszcze parę galerii i marketów. Będzie czym się cieszyć. No i do CV Żuka będzie jak znalazł.
turlaj beret
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezesowi rozładował się telefon przesyłam instrukcje przy pomocy for internetowych, macie mówić: że baza w Lublinie nie jest potrzebna(nie podawać żadnych konkretów) że samoloty będą zajmować dużo miejsca, kurzyć się i hałasować że dzięki tej bazie Lublin i Lubelszczyzna wcale nie będą się rozwijać szybciej(nie podawać żadnych konkretów) że lotnisko tylko na tym straci(nie podawać żadnych konkretów) że Duda jest najlepszym kandydatem na prezydenta  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prima Aprilis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę w to uwierzyć,nareszcie doczekałam się lotów do SZKOCJI-dzięwuję wszystkim tym którzy do tego sie przyczynili.Jestem bardzo szczęśliwa i mama zamiar lecieć pierwszym kursem .Rodzinę mam co prawda w Edynburgu ale Glasgow też mi odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super nareszcie loty do Doncaster, doczekalismy sie super :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prezesowi rozładował się telefon przesyłam instrukcje przy pomocy for internetowych, macie mówić: że baza w Lublinie nie jest potrzebna(nie podawać żadnych konkretów) że samoloty będą zajmować dużo miejsca, kurzyć się i hałasować że dzięki tej bazie Lublin i Lubelszczyzna wcale nie będą się rozwijać szybciej(nie podawać żadnych konkretów) że lotnisko tylko na tym straci(nie podawać żadnych konkretów) że Duda jest najlepszym kandydatem na prezydenta
czy to pisał ktoś normalny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO chyba jakiś nienormalny palant !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to pisał ktoś normalny?  
Pisal normalny a rozmawial prezes, samo życie  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh wy naiwniaki - prima aprilis. Będziecie mieć bazę ale na starym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eh wy naiwniaki - prima aprilis. Będziecie mieć bazę ale na starym mieście.
a faktycznie. Gdyby była to prawda przy takim artykule dzisiaj dopisaliby że to nie Prima-aprilis. A takiej dopiski nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzec lepszy od lutego bo luty miał tylko 28 dni. natomiast porównując marzec 15 do marca 14 jest niestety znaczący spadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super !! Glasgow !!! nareszcie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No,brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...